TurkishEnglishGerman
Ünye Beyaz Haber
İletişim

Biz Kimiz

Ünye Beyaz Haber, ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda Ünye'nin yerel haber yayın organı olmayı hedeflemektedir. Ünye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.
 
Misyonumuz
 
Basın ve meslek ilkelerinden asla ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonlarımızdandır.
Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda haber.com her zaman objektif bir biçimde olayı, okuyucularına aktarmayı amaçlar.
Sadece alakayı üzerine toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da şaşırtıcı söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en net kurallarındandır.
Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.
 
Vizyonumuz
 
Gündem ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir kaynak olmak.
Bir haberle alakalı; ‘haber.com yazdıysa gerçektir’ duygusunu tüm insanlara benimsetmek.
Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm ekiple paylaşmak ortak vizyonumuzdur.
 
Hedeflerimiz
 
Ünye'nin en güvenilir haber organı haline gelmek.
Sayfamızın tamamında %100 oranına ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ haberler bulundurmak.
Sürekli bir şekilde alıntı yapılan ve kaynak gösterilen haber organı olarak mesleki anlamda basın treninin lideri haline gelmek.
Ünye Beyaz Haber © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır     
https://www.youtube.com/watch?v=MdA8hG5L7Kw